Simi-mimi

Zlomené písmenko na klávesnici

Dobrý den mám notebook HP Pavilion dv6–2015sw a stala se mi taková nehoda, při čištění jsem vylomila tlačítko, urval se jen jeden ten zobáček co drží to tlačítko. Mám to něčím přilepit nebo jde koupit jen jedno to tlačítko někde? Celá klávesnice výjde na necelých 1000 Kč a to se mi kvůli jednomu tlačítku kupovat nechce. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

nějaká makro fotka té klávesy a toho spoje by mě pomohla abych mohl lépe poradit. Pokud je to ulomený tak se dá klávesa koupit třeba na ebay, taky jsem jí tam sehnal kdysi svůj starý notebook. Jsou tam firmy co prodávají všechny součástky ze starších počítačů. A nebo zkusit tenhle web:
http://www.re­placementlaptop­keys.com/servlet/Ca­tegories

Další odpovědi
Hlada

Není mi úplně jasné, co je to ten ulomený zobáček, ale pokud by byl nový díl nedostupný, existují lepidla na nepolární plasty, jako PP, PE, ABS, které se jinak nedají slepit. Z něčeho takového bude tlačítko. Zpravidla je to kyanakrylátové lepidlo s aktivátorem v lahvičce.