Mám zlomenou klíční kost, nebo zbytečný strach?

Před chvílí jsem ležela na boku a zároveň i na rameni, jak jsem vstala, tak mě začala hrozně bolet klíční kost. Teď už je to lepší, při pohmatu nebolí, při hýbání s ramenem taky ne, jen v klidu trochu jo. Nijak jsem nespadla. Je to zlomené, nebo mám jen zbytečný strach?

Odpovědi
UltraFan

Hele, já už z těch tvých otázek chytám záchvat smíchu 😁

Hele, můj táta klíční kost měl zlomenou po pádu z kola … a mužů ti říci, že to pro něj byla taková bolest, že nedokázal ani mluvit, natož psát 😁

Takže klid a přestaň být hypochondr ;-D