Avatar uživatele
autacek

Zlobivá myš. Prosím o radu, zlobí mě myš u počítače, z důvodu podkladu..

myš je v pořádku (zlobí tak i jiná), ale deska stolu je (pravděpodobně) příliš lesklá a hladká a tak myš prokluzuje a nechce se pořádně hýbat (optická myš). Pomůže jedině podložka, noviny, cokoli jiného pod. Existuje nějaký trik jak to vyřešit ? Nejsem zvyklý na speciální podložku, na stole by mi jen zavazela. Děkuji za radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, Hakunamatata před 3933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Spíše vadí to, že je deska jednobarevná, bez výrazných rozdílů.
Zkusil bych proto změnit nastavení citlivosti myši, nebo použít podložku. Mně se osvědčuje (pokud jsem vůbec na PC) třeba jen hladký časopis s textem, obrázek ap.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

si prelep to mito lepici paskou …:d …jsem k tomutu ucelu pouzival obal od CD ten tenkej.. cernej…fachalo to dobre a nejak mi to nezavazelo …ale peici paska postaci ..proste si z ni udelej ctverecek na miste kde nejcasteji pouzivas mys ..:D paska nesmi byt leskla a pruhledna ..bohate staci elektrikarska natna …:D nebo si tam prilep kus pariru ci jine tenke hmoty ..kdyz to vymakas muze to vypadat i dobre …jinak podlozka pod mys ze shopu ..D..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mě to taky klouzalo, taky nemám ráda podložky, tak jsem dala ze stolu všechno pryč a vyřízla jsem si podle rozměrú stolu takovou tenkou desku, já nevím, jak se to jmenuje, taková asi 3 mm silná deska, jsou to nějaký hobliny, nebo co

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zásadně jednobarevnou podložku modrou nebo černou, bez jakékoliv kresby.
Jsou k dostání tenoučké ( jako silnější papír) a přilnavé na stůl. Takže nepřekáží. Před nedávnem jsem laboroval, měl jsem podobný problém. Ještě tady mám několik myší.
Vyřešila to černá přilnavá podložka .
Doplňuji:
Jinak jsem byl připraven vyrobit podložku ze sololitu. Na stole to totiž fungovalo ale již se mi silně začala silně odírat deska stolu.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Vyměň myš za novější, s technologií BlueTrack.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Hlodavec s co nejkvalitnějším laserovým senzorem. Kvalitní myšidla jsou hlavně ty, které jsou označené jako herní (protože musí vydržet veškeré emoce u hry). Osobně mám velmi rád myš Logitech G9× a obecně značku Razer (herní a profi).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Já používám obyčejné papíry. Stačí tak 10 A4, aby se vám to nehýbalo a jede jak fretka. Můžete si je scvaknout sešívačkou. Navíc se o ten papír odírá, takže tam nezůstávají chuchvalce špíny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet