Zlynčovali alespoň Slováci nějakého svého politika, či je to jako u nás, kde se zdá, že skutek utek?

Odpovědi
Kepler

Nevzpomínám si, že by některý náš nebo slovenský politik byl v moderních dějinách lynčován. Leda tak v r. 1618, když vyhazovali Habsburky z oken a oni se chudáci za tu krátkou chvilku nestihli naučit létat. V Maďarsku věšeli komunisty na kandelábry a v Rumunsku postavili diktátora i s manželkou ke zdi. A soudce Lynch úřadoval jen na Divokém západě. My jsme už civilizovaná země a svoje nepohodlné politiky komunisté nejdřív odsoudili. Co na tom, že to byla nezákonná poprava, že?

Drap

Pokud si dobře pamatuji, tak ne.