vecernice

Zlepšily vám dnešní odpovědi náladu?

Nevím jak vám,ale dneska jsem si tady opravdu užila a fakt mi dnešní odpovědi spravily náladu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud jsou zde přátelské vztahy a neprobírají se zde body a já nevím co ještě, tak ano.
Zdejší stránky beru jako povyražení a odpočinek.
Některé otázky, ale i odpovědi pobaví. Neřeším jestli jsou hloupé či ne. Prostě beru i úsměvnou odpověď.
A vo tom to je. Nebo se mýlím?
Takže ano zlepšily.

Další odpovědi
anonym

Dnes to bylo hustý:-)

ten který je

Ale jo,nějaká ta legrace musí být.Co ale je špatný,tak to byla taková výměna názorů mezi některými uživateli.Stačilo by tak málo – trochu tolerance mezi tzv.dvěma tábory a byl by klid.

mosoj

Večernice mně zlepšila náladu, protože mně dala palec za nemravný obrázek.