marci1

Zlepší se už konečně ovzduší v ČR? Nebo to opravdu skončí u evropského soudu?

„Letos v březnu Evropská komise pohrozila Česku, že kvůli nadměrným koncentracím prachových částic by se mohlo dostat před evropský soud. Češi jsou nadlimitním hodnotám prachu vystaveni například na Ostravsku, v Praze a středních Čechách nebo v Brně. Vláda podle komise neudělala dost pro to, aby prachových částic v ovzduší ubylo.“ ☹
http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/dalsi-zaloba-na-stat-za-spinavy-vzduch-greenpeace-ji-zvazuje_347293­.html#.VYwty0bLJKM

Odpovědi
lexx

houby, to jsou bubáky okurkové sezóny…ČR je zaostalá rozvojová zem tak budem čichat vlastní smrad a s nikým to nehne