P3p!no

„zlatý“ uživatel

Zajímalo by mě jestli je tu nějaký „zlatý“ nebo „stříbrný“ uživatel.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Upřímně řečeno,pro mě je nejdůležitější,aby z mých zkušeností měli prospěch i ostatní…,jestli jsem zlatá nebo modrá…právě ted jsem pokročilá,nemys­lím,že by na mé odpovědi někdo přihlížel v rámci statutu…Zlatý je ten,kdo je první v řebříčku kvalitních odpovědí.Pro mě to nic neznamená,jen to,že má víc času na net,než já,pro mě je tu pár lidí se statutem „zlatá“,protože mi vždy dobře poradili…

Další odpovědi
quentos

zatím není, byl by zaznamenán v nejaktivnějších. Je to proto, že tento server je poměrně mladý (od loňska, nemýlím-li se), takže na stříbrné a zlaté si musíme počkat

vagra

Ať to nemusíš hledat.
Nejblíže mají k oněm titulům -annas, quentos a kropítko.
Stejně si myslím,že není důležitý počet bodů,ale skore užitečných odpovědí a v tom,jsou všichni tři silně nadprůměrní.

GangstaHelper

Pokud by zde byl zlatý uživatel, určite byste jej našel nahoře tohoto seznamu http://odpove­di.cz/uzivatel/ze­bricek .

V sekci Nejaktivnější by se zobrazit nemusel, jelikož tam se zobrazuje rozdíl bodů za posledních 30 dní.