Avatar uživatele
dagry

Zlato, stříbro nebo bižu ?

Otázka spíše pro holky. Jak jste na tom s nošením šperků? A čemu dáváte přednost?

Já už vzhledem ke svému věku nosím zlato, ale občas to vyměním za krásnou, ale decentní bižu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Losos před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

zlato se mi líbí jenom bílé,ale na to nemám penízky,tak pak zbývá stříbro, no to není špatné, léta jsem ho nosila, ale poslední 4 roky nosím šperky z chirurgické oceli, dokonce i snubní prsten.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Srřídám všechny tři vyrianty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já nosím jen zlato

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Dávám přednost zlatu. A ani jako holce se mi nikdy jinýho nic nelíbilo… ale ověšená nejsem, to ne :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Já nosím taky jen zlato ale jen v srdci. Teda prý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já nosím pouze zlato,bižu mi pokaždé zčernalo,a stříbro špiní.Mám zlatý řetízek,ale jenom jeden,protože se mi nelíbí když je víc řetízku najednou a jsou v sobě zapletené,prsteny si nechám vždy dělat na zakázku,málo který se mi líbí,asi jsem náročná pro krásné věci,co se šperků týče,také mám zlaté hodinky,a jediné co nenosím jsou naušnice,bolí mě z nich uši.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Většinou nosím spíš zlato. Pořád nosím zlaté naušnice. Jinak občas si vezmu řetízek s přívěskem a když jdu někam ven, tak si vezmu zásnubní nebo snubní prsten. Ale mám taky jedny bižu naušnice a ty zbožňuji. Ale ty se beru jenom při zvláštních příležitostech. Jinak mě na cinkrlátka moc neužije.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Mně se třeba žluté zlato vůbec nelíbí, jedině bílé nebo stříbro. I nějakou tu bižuterii mám ale z bílého kovu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Taky jsem na zlato od mladi,u prstynku musim mit i kamen.Ale take se mi libi korale jak na krku tak na ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sandy

Asi před dvěma lety jsem nosila bižu, ale za chvíli mi zčernalo, takže od té doby ho moc nenosím a ani si nepořizuju další. Teď většinou nosím korále, mám doma i pár věcí ze stříbra a chirurgické oceli. Zlato možná přijde časem, až budu starší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

;no tak věci bižutky jsou fakt super najdou se tam prima věcičky někdy i hezčí než ze zlata nebo stříbra. Ale pokud bych měla zvolit zlato nebo stříbro tak jednoznačně stříbro!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Mě se líbí také bílé zlato, také se mi líbí granáty. V osvětlené víloze se ráda koukam mít to nemusim , beru to jako vyhozené peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marpet

Přednost dávám zlatu.Mám ráda výrobky celozlaté bez kamenů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

My nosíme stříbro. Zlato se mi nelíbí a bižuterii je potřeba sundávat, aby nezčernala. Na stříbru se mi líbí, že je pěkné a není tak drahé jako zlato. K Vánocům jsem manželce koupil stříbrný řetízek s kamínkem, který se hodí k jejímu znamení, tak z něj měla radost 🙂 .

Avatar uživatele
Michálek1245

Tak ono to záleží. Každému, respektive každé, sedí něco jiného. Já jako chlap mám rád třeba zlato. Mám i zlatý snubní prstýnek. A taky investuji do zlata podle rad a tipů na https://www.in­vestice.cz/jak-investovat-do-zlata/ Každopádně třeba vím, že moje žena má raději stříbro, tak to při nakupování dárků vždycky zohledňuji. No, ale bižu tak to vůbec. To nemá vůbec žádnou hodnotu a jsou to jenom cetky.

Nový příspěvek