Avatar uživatele
Damiana

Zláká vás zvědavost?

Zajdete se tam někdy podívat a ochutnáte? Poprvé byli oceněni dva čeští šéfkuchaři.
http://tn.nova­.cz/zpravy/eko­nomika/do-prahy-dorazily-dve-nove-michelinske-hvezdicky-dostaly-je-rastaurace-alcron-a-degustation.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, flodur, iceT, hanulka11, briketka10, Illines před 4424 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Osobně bych ráda něco ochutnala, ale musela bych se pohybovat v jiné platové kategorii.

Je dobře, že alespoň někde udržují dobrou pověst české kuchyně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Asi bych tam nejela jen kvůli jídlu.
Ovšem mít tam cestu asi bych neodolala.
Ale žádné ty mořské potvůrky bych si nedala.
:))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Pisou restaurace,je to hotel Alcron znamy vehlasne z doby komunisticke ery,opravdu dobra kuchyne.V letech 1973 jsem tam mela praxi,co by kucharka studene kuchyne.Mam radost ,ze se stale drzi.Druhou restauraci neznam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Nezajdu, ani se nepodívám, ani neochutnám, ale ocenění českým kuchařům ze srdce přeji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo jo jela bych, jen kdyby mě někdo pozval vyjedla bych jim to tam celé..
udělala bych si krásnou procházku po Praze, kde jsem studovala a dlouhý čas i žila..
a kuchařům to ze srdce přeji 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Moc jim to přeji, ale takové dobrůtky si dám nejradši u moře, už se těším .....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Damiano a protoze jsem gurman,tak Vam to doporucuji,jedna z nejlepsich kuchyni.Vim ze mate rada ze zivota co nabizi-jako ja a tak budeteli-mit prilezitost ,proc ne.

před 4424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Díky Illines. 🙂 Já obojí znám, více fandím LDBB – jsem děsný mlsoun a tohle mě nemohlo minout. Ale potěšilo mne, že byli konečně oceněni a mezi těmi neustálými šoky je to alespoň nějaká dobrá zpráva, tak proč nenalákat i ostatní.

před 4424 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek