Damiana

Zláká vás zvědavost?

Zajdete se tam někdy podívat a ochutnáte? Poprvé byli oceněni dva čeští šéfkuchaři.
http://tn.nova­.cz/zpravy/eko­nomika/do-prahy-dorazily-dve-nove-michelinske-hvezdicky-dostaly-je-rastaurace-alcron-a-degustation.html

Nejlepší odpověď
annas

Osobně bych ráda něco ochutnala, ale musela bych se pohybovat v jiné platové kategorii.

Je dobře, že alespoň někde udržují dobrou pověst české kuchyně.

Další odpovědi
aramah

Asi bych tam nejela jen kvůli jídlu.
Ovšem mít tam cestu asi bych neodolala.
Ale žádné ty mořské potvůrky bych si nedala.
:))

Illines

Pisou restaurace,je to hotel Alcron znamy vehlasne z doby komunisticke ery,opravdu dobra kuchyne.V letech 1973 jsem tam mela praxi,co by kucharka studene kuchyne.Mam radost ,ze se stale drzi.Druhou restauraci neznam.

Sůwa

Nezajdu, ani se nepodívám, ani neochutnám, ale ocenění českým kuchařům ze srdce přeji.

briketka10

jo jo jela bych, jen kdyby mě někdo pozval vyjedla bych jim to tam celé..
udělala bych si krásnou procházku po Praze, kde jsem studovala a dlouhý čas i žila..
a kuchařům to ze srdce přeji 🙂

hanulka11

Moc jim to přeji, ale takové dobrůtky si dám nejradši u moře, už se těším .....

Illines

Damiano a protoze jsem gurman,tak Vam to doporucuji,jedna z nejlepsich kuchyni.Vim ze mate rada ze zivota co nabizi-jako ja a tak budeteli-mit prilezitost ,proc ne.

Damiana

Díky Illines. 🙂 Já obojí znám, více fandím LDBB – jsem děsný mlsoun a tohle mě nemohlo minout. Ale potěšilo mne, že byli konečně oceněni a mezi těmi neustálými šoky je to alespoň nějaká dobrá zpráva, tak proč nenalákat i ostatní.