klaruška

Zkuženosti? Rada?

Zdravím všechny
chystám se na dovolenou na šumavu kde má být pěkné počasí a já budu 6 dní u přehrady. Chci se pořádně opálit jenže nevím jak to rozpoložit do těch 6-ti dnů.
mám tmavé vlasy modré oči a tmavé obočí. Opaluju se dobře spálím se jedině za začátku léta kdy mám pokožku bledou. Červená zhnědne. TeĎka už sem se lehce opalovala(nemažu se opalovacími krémy ani oleji). Můžete mi někdo poradit jak se opálit co nejvíce?:)
Děkuju

Nejlepší odpověď
Deli

Klaruško, opálení je velice pomíjivé a bohužel i nezdravé. Být Tebou, namažu se krémem s dobrým faktorem a pak jdu k vodě, zahraju si tam volejbal, tenis, pokecám s kamarády… Opálíš se tak přirozeně, navíc stejnoměrně. Opékat se rozpláclá na lehátku až budeš jako rak – to už dnes není in!
Nejde o to, se opálit co nejvíc. Pobytem u vody dostane Tvá kůže nazlátlou barvu a ta vypadá zdravě.

Další odpovědi
Berušinka

Přesně tak, jak říká deli … já bych dala přednost zdraví před možnou rakovinou – i když budu bílá jako stěna …

barnajka

Vyzkoušej brát na podporu opálení betakaroten. Nedokáže zázraky, ale neměla by ses pak tak lehce spálit a i tu hnědou barvičku získáš snáz. Vzhledem k tomu, že léto je už za dveřma, nasaď super rychlou kúru – ber třeba o jednu tobolku víc. Beta-karotenem se v podstatě předávkovat nedá – musela bys ho užívat extrémně velký dávky, a ani pak by ti ale žádný vážnější zdravotní riziko nehrozilo.