Weroniq

zkuste si test sluchu

našla jsem zajímavý odkaz: http://www.no­iseaddicts.com/2009/03­/can-you-hear-this-hearing-test/
tóny od 8Hz do 22 000Hz a prý lidé nad 25let nemůžou slyšet zvuky nad 15 000Hz (15kHz)
jak jste dopadli?
Doplňuji:
tak je to v textu špatně napsáno, je to od 8kHz do 22kHz a já nad 16kHz už nic neslyším
stačí pustit zvuk kliknutím na šipky u jednotlivých frekvencí a lze tam nastavit i hlasitost

Nejlepší odpověď
led

Škoda, že vám tam chýbajú basy…
Mám pomerne dobrý sluch okrem frekvencie 6kHz a jej násobky (12,18,…). Chodievam na audiotesty.
Netestujte to cez reproduktory, ale cez sluchátka. Požiadajte niekoho, nech vám púšťa tieto zvuky – nie nahlas, skôr potichu a vy ukážte, keď počujete.
Je dôležité, aby ste nevedeli, kedy a čo vám púšťa, aby ste sa neklamali. Stojí vám to za to.
Doplňuji:
Ad Illines,
to je práve ten sebaklam,
16Hz je hlboký tón, ktorý skôr cítite, než počujete
50Hz je zvuk elektrickej siete

Další odpovědi
Illines

Jsem asi hlucha ,jen 16Hz.

briketka10

se sluchátky slyším dobře 20kHz trochu i 21kHz, ale to je jen takové hučení..

suaeda

Hodně špatný výsledek. 12kHz ještě slyším, ale dál už nic. Chodím na audio na ušní.

anonym

Co říkají oni tomu věří oni. A na nich záleží, čemu budou věřit že slyšíme. Řeknu že neslyším. Na Moravském náměstí v průchodu naproti lázním bylo slyšet po léta vysokofrekvenční pískání. Po zapnutí televizoru s elektronkami bylo slyšet pískání. V době mp3 můžeme slyšet hovno nebo málo jste udělali a málo platíte. Ty podle mladého věku na tom musíš být dobře, nevěř nesmyslům na internetu. ----záleží na mnoha dalších věcech, zvuková karta, zesilovač a reprobedny nebo sluchátka. Nejlíp si sluch ověříš v přírodě. Ano i teď v zimě.
http://www.men­tio.cz/mentio/zv_au­diotest.htm

anonym

Buď jsem hluchý nebo neslyším. Jak se s tím pracuje?