KateBeckett

Máte někdo zkušenosti s obchodem Ultragame, pokud jde o vyřízení objednávky a kvalitu zboží?

Původní neotázka
Zkušenosti se stránkou ULTRA GAME.CZ při objednání elektronické verze PC hry

Nikdy jsem el. verzi PC hry neobjednávala, nevím zda to přes tuto stránku funguje ani zda el. verzím věřit. Máte někdo takovou zkušenost, neobjednávali jste už?

Odpovědi
lacke

Já jsem tam nakoupil už asi 6 her a vždy bez problému .. CDčka bych už nekupoval, elektronická verze her je lepší ;)