vikos

Máte zkušenosti se skládacím pracovním stolem?

Ahoj,
zvažuju domů pořízení skládacího pracovního stolu, který by mi trochu usnadnil práci a nemusel si vše přidržovat rukou :) Máte s nimi někdo zkušenost? Vydrží opracovávání nějakého materiálu ve svěráku, aniž by se kývaly a „ujížděly“?
Mám na mysli něco takového: https://www.vol­tworld.cz/Nara­di/Vybaveni-dilny/Vybaveni-pracovniho-stolu/Pracovni-stul-MASTER-200.html V obchodě působil celkem stabilně ale rád bych znal nějakou osobní zkušenost po reálném nasazení.

Děkuji

Odpovědi
kodl67

Mám skoro podobný,ale o víc jak polovinu levnější.Jo,na takové to domácí šolichání jako je uřezat desku,obrousit a opilovat,orašplovat něco kovového,dřevě­ného,plastové­ho to stačí.Na hrubší práce mám kovový ponk s 250mm svěrákem.

quentos

… a chcete to opravdu vědět, nebo jde jen o pokus o reklamu?