vladimír

zkušenosti s provozem pokojových fontánek

Nejlepší odpověď
anonym

jednu malou mám v ložnici pro zvlhčení vzduchu,jsem sní spokojena,jen ze začátku jsem si musela zvyknout na zvuk tekoucí vody a neběhat neustále na záchod,ale jinak je to i pěkná dekorace,nežere moc elektřinu,jen občas je třeba dolívat vodu,kompresor musí byt neustále ponořený ve vodě jinak se zničí

Další odpovědi
Miroslavst

Máme doma malou pokojovou fontánku. Je to pěkný pohled na tekoucí vodu. Jedinou špatnou zkušenost mám s tím, že se voda docela rychle odpařuje a musí se často dolévat. jinak nic špatného.