Dick

zkušenosti s pračkou kombinovanou se sušičkou

milé dámy,poradte jaké máte zkušenosti se sušičkou v automatické pračce.Mám garsonku a věčně roztažený věšák v chodbě neba a sušák do okna nám nepovolí obecní úřad.Ale zase abych neplatil hafo za elektřinu,tak ne­vím.

Odpovědi
celie

Já zkušnost nemám dobrou.Sušička se brzo pokazila.Lepší je sušíčka zvlášt,jenomže to nejsou na to prostory.Ale záleží jak kdo natrefí na kvalitu.Ale známým se stalo to samé a koupili si sušičku a pračku zvlášt.
Doplňuji:
Nebo si kup stropní sušák do koupelny.Ušetří ti to místo v bytě .Já jsem s ním spokojena.

mikulinka

Já můžu doporučit od značky Indesit, měla jsem nejdřív pračku a ted mám pračku se sušičkou a ani s jedním nebyl žádný problém. Je to fakt výhoda dopere a zapnu sušičku a vytáhnu prádlo který rovnou uklidím :) Kupovala jsem jí tady na bohemii s dopravou zdarma:
http://interlin­k.tsbohemia.cz/in­desit-pwde-81473-w-eu_d157636.html