tanule

Máte zkušenosti s plynovým grilem? Je lepší plynový, nebo elektrický gril?

Je lepší plynový nebo elektrický gril?
Pokud bych chtěla něco podobné velikosti – http://www.nabytek-ratan.cz/home/201-baidani-plynovy-gril-bbq-300-pro.html ?

Původní neotázka
zkušenosti s plynovým grilem

Odpovědi
Drap

Podle mého je nejlepší gril ten klasický. Vše ostatní považuji pouze za neplnohodnotné náhražky.

Jakub Tlapal

Stejné dilema se řeší i u nás. Mně přijde plynový gril v pohodě, ale manželka se ho bojí a chce elektrický z https://www.a­venberg.cz/k93-grilovani . Plynový zase nemusí řešit připojení, takže je takový víc mobilní, takže nevím. Ona ale nechce ustoupit, tak jestli chci někdy gril, tak jí budu muset asi ustoupit já. Jako pokaždý 😁 .

TominkaFuky

Jojo, ten strach z plynu je prostě tak nějak všeobecný :D I u nás se tohle dost řeší :D Ale jsou to velmi kvalitní grily! A hlavně mají skvělou životost.

Vercule

Já jsem se plynové grilu taky bála, ale chlap byl zásadně pro. Prý jsou to nejlepší a nejkvalitnější grily. Tak jsem podlehla. Koupili jsme si ten náš od Dellingeru a musím teda říct, že jsem moc ráda, že jsem do této značky a do plynového šla. Je to opravdu velmi kvalitní gril. Jsme s ním moc spokojeni. Skoro denně grilujeme.

KaraskovaAl

Nevím, no… já bych se plynového grilu asi bála… Sama bych ho rozhodně neobsloužila. Máme doma elektricky stolní gril a ten nám teda bohatě vyhovuje :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.