m24

Máte zkušenosti s obchodem www.filimoda.cz?

Ahoj, máte zkušenosti s internetovým obchodem www.filimoda.cz? Mají tam originální dámské oblečení a za dobré ceny… Zvažuji, že tam nakoupím.

Odpovědi
Lgee

Ještě že ses zeptala, obchod vypadá seriózně, navíc ještě za dobré ceny, avšak kamarád tam nakupoval přítelkyni na narozeniny a přišlo to asi za 19 dní, lol. Ale jinak dobrý obchod.

bodlina11

dobrý den..
mám zkušenost a né dobrou. objednané zboží došlo v pořádku. ale musela jsem měnit velikost a tak jsem volala na to číslo – pán že není problém. zaslala jsem na výměnu dle domluvy a už mi nic nedošlo. urgovala jsem sms ,email. nic. mobil už neexistuje. stále mi zboží dluží!!!!!!! TAK NEOBJEDNÁVEJTE!!! DEJTE BACHA!!!!

zuzas83

Ahoj,

já mám celkem pozitivní zkušenost. Zboží dorazilo v pořádku, velikost odpovídá udaným hodnotám.

Za mě můžu doporučit.

Zuzka

m24

Aha, opravdu až tak pozdě? Mají tam právě dodání 3 – 7 dní. A zboží bylo teda po doručení v pořádku, ano? Právě – ty ceny mne zaujaly. Díky :)