Duvemblejt

Zkušenosti s obchodem OKAY

Zdravím , jaké máte zkušenosti s reklamacemi u OKAY? Neumí opravit systém v tabletu za 3 týdny a ještě k tomu to posílají do Polska.. (-_-) , naposledy jsem kupoval něco v tohle obchodě, můžu říct že obchod je celkem průměrný , ale zarazilo mě docela to,že to posílají až do Polska,nemůže tu být někde jejich servis v ČR? Děkuji předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
brillant

Na vyřízení reklamace mají ze zákona 30 dní. Jak si to udělají je problém jejich.
http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/ochra­na_spotrebite­le/reklamacni_lhu­ty.aspx

Další odpovědi
briketka10

u OKAY mám dobré zkušenosti, když jsem reklamovala SCART
kabely vrátili mi hned peníze a nabídli mi jiné ty co patřily ke zboží
co jsem u nich koupila ..

mosoj

Jak a kde se to bude opravovat v záruce snad rozhoduje výrobce a ne obchod.
Vybral jsi si z hlediska servisu špatnou značku.

terkaprihodo

Já mám u nich s reklamací pozitivní zkušenost. Asi před rokem jsem u nich reklamovala televizi a nakonec mi ji vyměnili za novou. Myslím si, že jim to ani ten měsíc netrvalo. Celkově u nich nakupuji ráda. Víc se to ale vyplatí přes eshop než přes internet, protože v eshopu se u nich dají uplatnit slevové kódy z https://slevo­vykupon.net/ :)

martinka988

Já jsem nikdy v okay neměla problém s reklamací.. Je na to dána 30ti denní lhůta a kde si to opraví je uplně jedno, hlavně že to bude.. Já jsem kdysi reklamovala mobil mamce a opravili a pak fungoval dobře po celou dobu 🙂

kilian44

Koukám, že je tu poslední dobou mnoho spokojených zákazníků.. to jsem rád, taky jsem byl spoko

Vercule

No, co se tak koukám, tak jako tak i tak. Ale já to nechápu. Jako co ti lidi poposují… nechápu. Tolikrát jsem tam nakoupila a vždycky v pohodě.

Kajolka

Mám to taky tak. Vždycky spokojenost a ráda se tam na nákupy vracím.

kilian44

Docela mě překvapuje kolik je tu „nespokojenců“, Já v okey koupil snad vše od robo vysavače až po lednicu a nikdy se nevyskytl sebemenší problém.. takže docela čumím

walerianecek

Jako taky teda koukám :-O Jsem překvapená… Já jsem byla spokojená vždycky, nikdy žádný problém a že jsem tam nakoupila hodně věcí.

MarkettB

Při reklamaci obývací stěny, jsem volala na zákaznický servis a reakce na mou žádost byla okamžitá. Za mne tedy vše v pořádku.

Broukk

Slyšela jsem, že mají hrozně moc objednávek k vyřízení a měla jsem obavy aby přišlo zboží včas, ale strachovala jsem se úplně zbytečně.. do 4 dnů bylo zboží co měli skladem u nás doma, takže spokojenost. :)

Renikled

Moje zkušenost je dobrá, kupoval jsem elektro i nábytek a vždy vše rychle doma

vanessa12

taky si myslím, že je úplně jedno kam kdo co posílá, hlavně jak píšete podle zákona je 30 dní, já když jsem reklamovala, tak jsem to měla do 14 dní vyřízené a všechno úplně v pořádku, takže za mě dobrý, protože většina obchodů jede prostě 30 dní a neexistuje, že by to bylo třeba dřív

Sabulak

Já jsem si tam koupil noťas. Minulý týden zrovna. Měli nejlepší cenu za ten, co jsem chtěl a super. Hele, do tří jsem ho měl doma. A jako spokojenost se vším…

Kocourkovaja

Z mého pohledu vše v pořádku. Slyšela jsem, že někdo od známého čekal delší dobu na objednávku od okay, ale díky tomu když se to nedodalo v termínu, tak dostal zpátky 120% toho co zaplatil.

Elieees

Taky jsem to slyšela, kamarádka před časem objednávala vysavač a nedodali jej v termínu. Dostala jako kompenzaci 120% ceny zpátky. Fakt koukala jak tyto situace řeší, klobouk dolů! Já tedy když objednám, tak to mám za 3 dny doma.

anonym

Brillant to vystihl přesně, nedej na to , že do Polska a delší doba, koupil jsi u firmy a víc tě nemusí zajímat jak to provedou z hlediska záruky.