Pierre

Zkušenosti s nůžkami

Chtěla bych se zeptat, jaké jsou lepší nůžky u kadeřnice. Jestli normální, nebo elektrické. Říká se, že elektrické jsou lepší kvůli barvě…ale já si hlavu nebarvím, tak jaké?

Nejlepší odpověď
terry

Jak lepší?
Že se jsou šetrnější k barvenému vlasu?

To nevím.

Ale teď se barví asi tak 90% žen akolik kadeřnic používá el. nůžky?
Myslím, že s normálními je větší citlivost.

Další odpovědi
anonym

elektrické nůžky jsou momentálně boom,jsou rychlejší,a přesnější,nedělají se snimi zuby a kadeřnice nemusí tolik doopravovat,a jsou i drahé,tak proto je budou kadeřnice více chválit,je snimi mín práce,ale šetrnější k vlasům nejsou vyjde to nastejno jako běžné nůžky,ale za nějaký čas se stejně budou používat jen elektrické

ReHu

Souhlasím s terry.