Ella2

Zkušenosti s modním stylistou?

Dobré dopoledne, maminka mění zaměstnání a mě napadlo darovat jí k Vánocům dárek v podobě modního stylisty, aby vypadala hned první den dobře a udělala dobrý první dojem. Jaké máte zkušenosti s tímto poradenstvím? Nerada bych, aby to byly jen „vyhozené“ peníze. Děkuju

Odpovědi
ivzez

Žádné a byly by to vyhozené peníze.
„Módní stylista“ radí lidem s nedostatkem sebedůvěry.

Pomoz mamince radši v této oblasti, povzdbuď ji,
nekupuj jí žádné „seance u moderních mágů“.

Každá žena ví instinktivně sama, v čem vypadá dobře,
každá víme, v čem se dobře cítíme.

Pokud by „stylista“ mamince něco „naordinoval“,
nemusí se v tom cítit dobře a výsledek může být
horší, než kdyby šla v džínách …

Bob2

Ahoj, jak jste dopadla, vybrala jste a darovala mamince? Případně jak byla spokojená? Toto téma jsme právě nedávno probíraly s kolegyňkami v práci, jestli se vyplatí investovat do nějaké odborné poradkyně na módu, ještě s tím, že se móda rok od roku mění.

Renatka2

Ahoj, s přítelem jsme podobné poradenství kupovali předloni pro tchýni. Sama bych se takový dárek dát neodvážila, byl to přítelův nápad. Po několika týdnech, kdy se nejprve naštvala, co že si o ní a jejím oblékání myslíme asi začala být zvědavá a nakonec tam šla. A mohu říct, že na další schůzku přišla šmrcovněji oblečená než já!

Ella2

Dobrý večer, ano, nakonec jsem mamince pořídila konzultace s modni stylistkou martinastyle.eu. Paní jí poradila, probrala s ní, co jí sluší a co ne. Dokonce i trochu moje obavy, jak si budou rozumnět a jak to celé proběhne byly zbytečné. „padly si do noty“ a maminka mi upekla výbornou tvarohovou bábovku za můj nápad. 🙂

Bob2

Vážně? A můžu se ještě zeptat, kolik je mamince let? Případně jestli ještě chodí do práce? Protože já bych se asi dost bála dát své mamce podobný dárek.

Ella2

Máme asi odlišné názory. Nemyslím si, že Módní poradce radí pouze lidem s nedostatkem nedůvěry. Opravdu si nemyslím, že maminka by nebyla dostatečně sebevědomá, spíš je více sportovně založená, takže jí chybí to „oko“ pro „slušnější věci“, které by mohla nosit do práce. Jistěže ve sporovním oblečení vypadá dobře, ale do kanceláře se to zkrátka nehodí. Ode mě tyto rady moc nebere, myslím, že od někoho jiného/cizího, by si je mohla vzít víc k srdci. 🙂