Zkušenosti s kvalitou Digi TV.

Ahoj, mám UPC Direct ze satelitu a oproti Digi TV jsou dost drazí. Nezhorší se mně kvalita, pokud přejdu na Digi TV?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Kvalita Digi je horší. Poznáte to však pouze máte-li televizi větší jak asi 70cm. Taky jsme měli Direct a známí mšli Digi a kvalita je opravdu jiná. Pokud máte tu možnost, tak si spíše pořiďte klasickou kabelovku, nebo se podívejte i po jiném poskytovateli. Pokud ale chcete všechny kanály v češtině, tak doporučuji spíše zůstat u UPC.

Další odpovědi:

Bronzový

Digi TV máme, kvalita určitě není taková jako od UPC (nevysílá se v HD), ale vzhledem k tomu, že máme klasickou CRT televizi, tak to není žádný problém. Pokud máte velkou LCD nebo Plazmovou televizi, pak přechod nedoporučuji. Digi také neposkytuje doprovodné informace k pořadům.

Pokročilý

S DIGI 100 % spokojenost a když u toho ještě mám DVB-T tak je to super kombinace

Bronzový

Souhlasím že digiTV je v porovnání s UPC určitě krok k horšímu.

Jen doplním že možností je na trhu daleko více, zkuste se např. poohlédnout po nabídce společností CSLink nebo SKYLink. Základních cca 17 programů v ČJ je zde zdarma s tím že další balíčky včetně programů v HDTV můžete přikupovat. Kvalita je velmi dobrá.

Více informací např. na odkaze:

Zdroj: http://www.satelitni-komplety- shop.cz/featured_products.html

Pokročilý

já mám prfektní signál,takže bych se toho nebála a u úspory 50 % bych klidně i přimhouřila oči

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.