Natee

Zkušenosti s Kartouzskou kočkou

Ráda bych z něčí vlastní zkušenosti věděla, jak moc Vaše kartouzská kočka líná a jestli je vhodná do bytu.. Samozřejmě, diskuze na webech jsem si pročetla, ale zajímala by mne vaše zkušenost.

Nejlepší odpověď
beer

Pokud tuto kočku (i jinou) chceš mít v bytě, ty se jí musíš přizpůsobit – línání, povaze, potřebám. Pes se přizpůsobuje člověku rád, kočka už tolik ne, ale jde to )) Co se týká línání, nejvíce na jaře, doporučuji týdně speciálním kartáčem srst pročesávat.
Praxe

Další odpovědi
briketka10

http://www.ma­mejeradi.cz/sam­pony-a-kondicionery-pro-psy/48282-furminator-proti-linani-suchy-spray-pro-250ml-8117940120902.html

pro mou kočičku jsem používala tento spray, nemusela se ani koupat..

kamila44444

Každá kočka může být v bytě jestli se jí věnuješ. Horší je to u pejska. Můžeš používat pro kočku nějaký sprej aniž by jsi ji umývala. Stačí že se olíže.

Jiří Sova

Nemáte zkušenost s dietní stravou pro kočku? trochu jsem tu naši vykrmil, a potřeboval bych ji zase dát dohromady.

Petrovskalui

Potom stačí přejít na kvalitní stravu. Radila jsem se tehdy o tom i s veterinářkou, která mi doporučila kvalitní konzervy a granule pro kočku, díky kterým se jí figura zlepšila. Základem je nepřekrmovat.

Jiří Sova

Jaké ty konzervy pro svoji kočku kupujete? kolik stojí jedna?

Petrovskalui

Kupuji jedině konzervy pro kočku Brit Fish Dreams, které pořídíte různě, ale průměrně za cenu 30 korun. Stačí si ji najít přes vyhledávač, a najdete ji ve většině obchodů, kde prodávají žrádlo pro zvířata, ale také i ve větších obchodech.