Avatar uživatele
Natee

Zkušenosti s Kartouzskou kočkou

Ráda bych z něčí vlastní zkušenosti věděla, jak moc Vaše kartouzská kočka líná a jestli je vhodná do bytu.. Samozřejmě, diskuze na webech jsem si pročetla, ale zajímala by mne vaše zkušenost.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4513 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pokud tuto kočku (i jinou) chceš mít v bytě, ty se jí musíš přizpůsobit – línání, povaze, potřebám. Pes se přizpůsobuje člověku rád, kočka už tolik ne, ale jde to )) Co se týká línání, nejvíce na jaře, doporučuji týdně speciálním kartáčem srst pročesávat.
Praxe

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

http://www.ma­mejeradi.cz/sam­pony-a-kondicionery-pro-psy/48282-furminator-proti-linani-suchy-spray-pro-250ml-8117940120902.html

pro mou kočičku jsem používala tento spray, nemusela se ani koupat..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kamila44444

Každá kočka může být v bytě jestli se jí věnuješ. Horší je to u pejska. Můžeš používat pro kočku nějaký sprej aniž by jsi ji umývala. Stačí že se olíže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Sova

Nemáte zkušenost s dietní stravou pro kočku? trochu jsem tu naši vykrmil, a potřeboval bych ji zase dát dohromady.

před 1406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrovskalui

Potom stačí přejít na kvalitní stravu. Radila jsem se tehdy o tom i s veterinářkou, která mi doporučila kvalitní konzervy a granule pro kočku, díky kterým se jí figura zlepšila. Základem je nepřekrmovat.

před 1405 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Sova

Jaké ty konzervy pro svoji kočku kupujete? kolik stojí jedna?

před 1403 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrovskalui

Kupuji jedině konzervy pro kočku Brit Fish Dreams, které pořídíte různě, ale průměrně za cenu 30 korun. Stačí si ji najít přes vyhledávač, a najdete ji ve většině obchodů, kde prodávají žrádlo pro zvířata, ale také i ve větších obchodech.

před 1401 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata