suaeda

Zkušenosti s kartou GECO.

Nedávno mi prodavačka při nákupu časopisů nabídla kartu GECO. Jaké máte zkušenosti s touto kartou a jaké jsou výhody, či nevýhody?
Díky za odpovědi.
www.kartageco.cz

Nejlepší odpověď
trpaslicek

Jak říká Luxx karta má „životnost“ snad jenom půl roku pokud na ní není žádná aktivita.. A body za nakoupené cigarety se přičítají až od dvou krabiček, takže když koupíš jednu, máš smolíka, až když koupíš dvě, tak se ti přičtou body. S doutníčkama atd. je to ale myslím jinak, tam je to snad už od jednoho balíčku. Přičítá se i za nákup časopisů/novin.

Další odpovědi
anonym

O nevýhodách nic nevím, ale při koupi cigaret a dalšího zboží (i podáním Sportky atd.) se přičítají body, za které si můžeš vybrat něco z nabídky vyjma cigaret a dalších tabákových výrobků. Já mám konečný stav 259 bodů a až přibydou další, koupím si už druhý, pořádný zapalovač.

Luxx

mi se stalo to, že jsem měla nasbíraných pár bodů, pak jsem kartu něco přes rok nepoužívala a body mi tím zmizely… takže si tohle případně hlídej :)

Mitko

Jak zjistím kolik bodů mám na Geco kartě?

Luka Rosa

Já nakupoval docela hodně a za rok jsem nasbíral kolem 1000 bodů, vše probíhalo v pohodě než mě někdo z karty body vybral .Samozřejmě chyba byla podle geca na moji straně protože najednou jsem měl karty dvě. Požádal jsem o zrušení druhé karty a hle nadále si někdo užíval mě body .Další vyjádření že strany geca že si body čerpam sám a že mám dvě karty .Účet jsem zrušil ( jestli to teda udělali) a považuji je za podvodníky.