panenka

Zkušenosti s GinkoStim

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli tu má někdo zkušenosti s timto doplňkem a jaké děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Gynko jsem dostal od jedné firmy zdarma, tak jsem to poctivě jedl, ale žádné účinky jsem nesledoval. Pokud bych si ho měl tedy kupovat, tak ne, protože jsem v tom nic zázračného neviděl. Ale to je jen můj názor.

Další odpovědi
hanulka11

zkušenost nemám ,ale pokud se cítíte unavená a potřebujete tzv.„nabudit“ myslím,že žádné tabletky nenahradí odpočinek, relax, procházky, pobyt na čerstvém vzduchu. Potřebujete chvíli vypnout- mít každý den chvíli pro sebe,abyste načerpala novou energii.