Zkušenosti s Emulipsem

Máte prosím někdo zkušenosti s přípravkem na podporu hubnutí, popřípadě jaké? Děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jestli myslíte Emulips od firmy OKG, tak jen pár slov…
Jedna paní to zde na Odpovědích nabízela. Paní je ochotná, stejně tak její kolegyňky. Jenže paní, která to vede si mne přidala na Skype, abych se mohla zúčastnit přednášky přes Skype. Když jsem se chtěla odpojit, obratem mi zavolala zpět. Následně to samé.
Navíc mi byly nabízeny nabídky na propagaci jejich výrobků. Osobně si myslím, že gel za 600Kč nikde neprodám a každý mě s tím vyhodí do háje – Raději si dotyční koupí super gel za 80Kč v lékárně…
Dále paní nabízela amulety. Paní vedoucí jsem se ptala, co to má znamenat, že mi v přednášce nabízí amulety, ale paní dost zapírala a tvrdila, že o amuletech nebyla ani řeč. Hluchá přeci nejsem a vím, co jsem slyšela. Slovo „amulety“ navíc v přednášce padlo několikrát.
Mohla bych tu psát asi hodinu, ale to se mi opravdu nechce.
Zkušenosti s jejich výrobky nemám, už ani nechci mít a na zprávy této dámy už neodpovídám.