MarkettB

Zkušenosti s dobrým a kvalitním pestem?

Hledám místo, kde koupím pesto opravdu vysoké kvality. Už jsem se párkrát spálila, tak poprosím opravdu jen doporučení na osobně vyzkoušené. Díky

Odpovědi
Kiti

Co treba ve vlastni kuchyni? Petrzelka, cesnek, olej, sul. Rozmixovat a hotovo 🙂

Broukk

Zkus ormknout na internetu food paradise… Za mě spokojenost, osobně vyzkoušené..

anonym

Pesto je fajn na listové těsto, jinak na sladký způsob doporučuji karob. Je to vynikající zdravá snídaně https://www.bi­oaromakosmeti­ka.cz/karobove-dobroty/karobova-pomazanka