zahradap

Zkušenosti s čočkami Acuvue Oasys

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s těmito čočkami? Vždycky jsem používal PureVision, ale teď mi kamarád co začal nosit čočky teď, doporučil tyto,že je s nadmíru spokojený, ale přece jen si to chci ověřit od více lidí. Vždycky jsem nakupoval na bigmall – http://www.big­mall.cz

Odpovědi
anonym

Tyto čočky používala dcera a byla s nimi spokojená. Jako lékařka si vybírala pro sebe produkty, které jí skutečně vyhovovaly. Nakonec byla ale nejšťastnější, když jí oční lékař konečně povolil operaci. Měla skoro 5 dioptrií a teď nemusí nosit ani čočky, ani brýle.

honzovo

Tak Acuvue Oasys jsou klasické ověřené 14ti denní čočky. Nemusí být lepší, ani horší, záleží jak ti sednou v oku. V odkazu přikládám názory uživatelů z e-shopu Vašečočky, tak můžeš se podívat.

Zdroj: www.vasecocky­.cz/acuvue-oasys.html

BIgmall.cz

Dobrý den Acuvue Oasys jsou jedny z nejlepších čoček na trhu. Před zakoupením si čočky nechte aplikovat u ašeho kontaktologa nebo v aplikačním středisku. Poté si je můžete zakoupit zde: http://www.big­mall.cz/ctrnac­tidenni-kontaktni-cocky/acuvue-oasys.html