Lucka1985

Zkušenosti s Carcassone

Koupili jsme si rozšíření Kupci a stavitelé a Hostince a katedrály ke hře Carcassonne. Princip hry chápu, ale zdá se mi to i s těmi rozšířeními pořád trochu nudné, jen stavění měst, cest a nakonci chaotické sčítání polí. Existuje něco, jak udělat hru zajímavější?

Odpovědi
Lencis

Carcasonne – Hrad je v mnohém stejný jako ostatní Carcasony a přece je úplně jiný. Je optimalizovaný pro dva hráče, umožňuje více taktizovat (rozhodování typu: “Shrábnete teď málo bodů a bohus nebo se raději bonusu vzdáte a hodně postoupíte?”), vaše strategie se dynamicky mění během celé hry.

http://blog.hu­balek.net/item/car­cassonne-hrad-jeste-lepsi-carcassone-nez-jste-cekali