marcelakolar

Máte zkušenosti s obchodem booth.cz?

Zdravím, neznáte někdo internetový obchod booth.cz? Potřebuju si koupit podložku pod notebook a našel jsem tam docela slušnou. Nevím ale zda je tento obchod spolehlivý a kamenný obchod nemají. Nemáte někdo zkušenosti s tímto obchodem?

Odpovědi
gecco

Zkušenost s touto firmou nemám, ale nezdá se mi příliš seriózní – pokud si nemůžeš zboží vyzvednout osobně, nakoupil bych – být tebou, jinde…
;-DD
Koneckonců – koukni sama:

___
Od pohledu je jednatelem ´bílý kůň´ a společnost před ´zmizením´…
Ale možná se pletu…
;-DD

Tony78956

ahoj, já jsem si u nich ted kupoval pouzdro s podsvícenou klávesnicí pro IPAD. Všechno dorazilo jak a kdy mělo a když jsem jim tam i volal tak se se mnou ochotně bavili i odpovídali na moje dotazy :D. Takže za mě ano. I ceny mají právě super.

jolanka222

ahoj já si ted přes ně objednávám chladící podložku a dpufám že bude všechno v pořádku. Co vím tak jsou známí všichni spokojeni co tam nakupuji a dokonce i dalkově .)

Sylvinkaa

Je to normální obchod, který prodává elektroniku. Nemusíte bát, že byste přišel o peníze. Jsou velice solidní

Háďátko

Lepší obchod jsem ještě neviděla…tolik zboží a ta komunikace. úplná pohoda, určitě si od nich objednej.