Máte zkušenosti s obchodem booth.cz?

Zdravím, neznáte někdo internetový obchod booth.cz? Potřebuju si koupit podložku pod notebook a našel jsem tam docela slušnou. Nevím ale zda je tento obchod spolehlivý a kamenný obchod nemají. Nemáte někdo zkušenosti s tímto obchodem?

Odpovědi:

Zlatý

Zkušenost s touto firmou nemám, ale nezdá se mi příliš seriózní - pokud si nemůžeš zboží vyzvednout osobně, nakoupil bych - být tebou, jinde...
;-DD
Koneckonců - koukni sama:
- fy sídlí v Praze na jedné adrese se 191 dalšími firmami (takže jde o takovou tu ´fiktivní´ adresu, kde nikdy nikoho nenajdeš)
- jednatel sídlí na severní Moravě ( https://or.justice.cz/… )
- majitelem je a.s. ( https://or.justice.cz/… )
___
Od pohledu je jednatelem ´bílý kůň´ a společnost před ´zmizením´...
Ale možná se pletu...
;-DD

ahoj, já jsem si u nich ted kupoval pouzdro s podsvícenou klávesnicí pro IPAD. Všechno dorazilo jak a kdy mělo a když jsem jim tam i volal tak se se mnou ochotně bavili i odpovídali na moje dotazy :D. Takže za mě ano. I ceny mají právě super.

ahoj já si ted přes ně objednávám chladící podložku a dpufám že bude všechno v pořádku. Co vím tak jsou známí všichni spokojeni co tam nakupuji a dokonce i dalkově .)

Je to normální obchod, který prodává elektroniku. Nemusíte bát, že byste přišel o peníze. Jsou velice solidní

Lepší obchod jsem ještě neviděla...tolik zboží a ta komunikace. úplná pohoda, určitě si od nich objednej.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.