Zkušenosti s antivirem od Microsoftu

Máte někdo otestovaný nový antivirák od microsoftu (security essentials)? Dá se to? Nebo raději ověřený avast nechat?

Odpovědi
odik

používam a dobrý … je pravda, že mi zatim ještě nikdy nic nehlásil (tak ani nevim jak se to chová :)) … ale to mi předtim několik let nehlásil ani Avast apod.

nechodím na stránky, kde je zvýšený riziko virů (lechtivý stránky, nelegální SW apod.) … na mailu mam vypnutý HTML a neotvíram podezřelý cizí zprávy (spamy) … a jako každej uživatel Windows – jednou za čas zformátuju disk a udělam novou instalaci

takže mně to plně postačuje

P.S.: a „novej“ není – jen teď měl nově snad vyjít i v češtině