Lukes23

Jaké jsou vaše zkušenosti s AAA?

Jaké jsou vaše zkušenosti s AAA? Můj kamarád je snima spokojen ale potřeboval bych víc nazorů. Na internetu jsou samé staré

Zkušenosti s AAA

Nejlepší odpověď
jáára

Spokojenost. Používám je do dálkových ovladačů a vydrží i déle než rok.

Další odpovědi
arygnoc

v aaa nekupovať.

a vôbec- auto z bazáru – akéhokoľvek – je lotéria.

😉

honza19hk

pokud chceš třeba utopený auto, nebo nějakej dabl tak pak ano.Jinak v áčkách ani prd!

ReHu

Je to loterie. Souhlasím.
Buď to vyjde nebo ne.

Rocker

Letos v červnu jsem tam koupil auto za 100 000 kč,po týdnů mi odešla celá spojka,oprava za 26 000.V servisu mi řekli,že už byla opravovaná,ale špatně,že to museli v AAA poznat.Tam mi řekli,že pojištění se na celou spojku nevztahuje,takže jsem opravu platil ze svého.Po této zkušenosti už si u nich nikdy nic nekoupím a všude je nedoporučuju.

anonym

Já podobně jako Jára,do ovladače i do hodin.

anonym

koupit nevím, ale rozhodně jim nic nevozit na prodej. zdaleka nevyplatí to, co by si člověk představoval. stejně tak si myslím, že tam lidé dávají auta protože mají nějaké mouchy a áčka to vezmou na sebe, samozřejmě pak hovoří cena.

kelley

U protiletadlového dělostřelectva jsem nesloužil, takže nevím 🙂 (AAA – Anti Aircraft Artilery).

Emefej

Prodával jsem přes AAA auto. Spokojenost maximální.

KrystofM

Zdravim, já u nich kupoval focusa 1.6 16v 2008 a musím zaklepat na dřevo, že jsem sním zatím spokojenej. Na prohlídku doporučuji s sebou raději nekoho, kdo se v autech vyzná.

M.a.r.a

Já jsem u nich kupoval ojetinu a i když jsem četl všelijaké historky, tak u mě to bylo úplně bez komplikací a nemám co bych jim vytkl..