KamaradkaEL

Zkušenosti a dojmy z antigravity jógy?

Ahoj, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s létající (antigravity) jógou? Někde jsem o ní četla a zdá se mi, že to může být super, ale chci se zeptat na vaše názory, jestli to stojí za to, případně jestli máte v Praze vytipované nějaké dobré centrum kde se létající jóga cvičí a kde jste spokojení? Díky

Odpovědi
anonym

Sááákra – já to četl jako ´antigraviDIty jóga´ – a to mne tak zaujalo, že jsem ti našel kontakt na nějaké centrum, kde se „antigravity“ cvičí – http://sport-centrum-chodov.cz/kontakt .
Osobní zkušenost nemám…

Scarlet

Já mám zkušenosti dobré 😁 vždycky se přitom dobře odreaguju, zapomenu trochu na ten strest, protože to cvičení v síti pěkně vyplavuje endorfiny, protáhnu se a jsem happy 😁

Pupalka

Mně osobně se to líbí moc. Je to příjemné cvičení a houpání, člověk se – jak říká Scarlet – odreaguje, ale je to i posilování, zvlášť na bříško 🙂 což se hodí, že 🙂 prostě moc fajn alternativa normální jógy…

Aligojiska

Ahoj, já mám zkušenosti s tímto druhem jógy jen ty nejlepší. Vyzkoušela jsem několik studií zejména v Brně. Mrkni se na článek. Například tady: http://www.spo­jujenasjoga.cz/je-tou-letajici-jogou/ je to rozepsáno podrobněji.