dudu

Zkušenost z návštěvy Győru?

Můj babinec /choť, dcera, vnučky/ se tuto sobotu vydají na jednodenní zájezd do Maďarska a jejich hlavním cílem jsou termální lázně uvedeného města. Dopravu a koupele mají předem uhrazenu, ale poněkud tápeme v informacích ohledně navazujícího občerstvení a případných drobných útrat. Jste prosím někdo v obraze, zda je nutno si předem koupit forinty /HUFnágle/, nebo lze někde přímo hradit našimi korunami a jaké jsou přibližně ceny menšího menu a nápojů /nealko,káva/? Co byste doporučili jako nákup pro užitek a potěšení?

Nejlepší odpověď
turistika.cz

tady je několik zajímavých postřehů

Zdroj: www.turistika­.cz/mista/gyor-gyor-termalni-lazne-madarsko

Další odpovědi
hanjimka

Do Gyoru jezdím často.Takže je tam několik restaurací a kaváren.Ceny jsou ve forintech,ale zhruba srovnatelné s cenami u nás.Berou ale jen jejich měnu.Meníčko tak kolem 100 korun a kafe kolem 50.V jejich měně přidejte nulu na konci.Na veškeré občerstvení i se vstupným mi bohatě stačí vyměněná 1000.-

hanulka11

zde je také něco k přečtení
http://certik­martik.mujblog­.centrum.cz/clan­ky/Termalni-lazne-a-wellness-Gyor-Raba-Quelle-49070.aspx