dudu

Zkušenost z cestování vlakem?

Už jste prosím někdo cestovali vlaky našich drah EuroCity nebo InterCity a byli obletováni vlakuškou? Jaké jsou Vaše dojmy? Moje maličkost využívá pouze osobáky druhé třídy a proti se většinou usadí nějaký přiožralý bezdomovec.

Nejlepší odpověď
quentos

občas nabídne něco k pití či k jídlu, ale je to prasecky drahý, takže lépe si vzít vlastní svačinu ;{)> jinak je na ně hezkej pohled a jsou neškodné ;{))>

Další odpovědi
Hlada

Neobletují, neobtěžují. Nabídnou předražené občerstvení a tím to končí.

mosoj

Jel jsem EuroCity i Pindolínem z Prahy do Ostravy. Nikdo mě neobskakoval. Pravdou ale je, že to je již několik let.
Z Ostravy až do Plzně jsem jel zase pro změnu vlakem, který jel z Ukrajiny. Tolik špíny jsem už dlouho neviděl.
Zase jsem se vyspal na sedadlech i v botách.