panenka

Zkušenost s Termohrnky

Dobrý den včera jsem si koupila Termohrnky můžete mi napsat jestli to opravdu v tom Termohrnku vydrží i 2 hodiny teplé?a jaké máte zkušenosti vy děkuji.

Nejlepší odpověď
martina1

Asi Panenko záleží na výrobci,ale pokud je na nich uvedeno,že vydrží dvě hodiny,tak by měly,jinak je reklamujte.Já mám doma hrnek od Tescomy a vydrží dlouho,jen ho nepoužíváme moc často,protože jsme zvyklí pít i kafe vlažné,takže jeho funkce moc nevyužiju a čaj dětem vařím do velké termosky.

Další odpovědi
BIGFOOT

PANENKO URČITĚ VYDRŽÍ TEPLEJ ČAJ V HRNKU NEJMÍŇ PŘES 2 HODINY,ALE ZÁLEŽÍ NA FIRMNĚ A MATERIÁLU.BIGFOOT

elektrikář

Záleží ma použitém materiálu v hmotě na termohrnky je zašlehán vzduch který dělá tepelnou izolaci, síla stěny a keramický materiál.Ale jakou to má cenu si ještě za půl hodiny spálit pusu nevím.Nakonec není nad skoušku udělej čaj a za dvě hodiny mu zmněř teplotu. Jednou jsem si chtěl zamíchat čaj lékařským teplomněrem.Ne­líbilo se mu to a praskl. Pak jsem si všiml že je jen do 40 °c. Takže pozor . Čaj ze rtutí není právě nejzdravější.