Zkušenost s Postinorem 2?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tu některá z vás nemá zkušenosti s Postinorem 2. Použila jsem ho před pěti dny a to do hodiny a za 12 či kolik h další prášek. Navíc se přítel neudělal, ale mám strach pouze z pre-ejakulátu, jelikož jsme nebyli nijak chráněni a styk trval asi půl minuty.. Velká nezodpovědnost, já vím. Teď jsem objevila lehké špinění načervenalé barvy. Je to normální vedlejší účinek, ale stejně jsem zpanikařila a běžela si pro GS Mamatest, oba dva proužky jsou negativní. Nemám se tedy čeho bát? Stále mě trochu děsí fakt, že Postinor zabírá na osmdesát procent a špinění je i příznakem těhotenství.

Odpovědi
Drahuška

netušila jsem, že se to ještě vyrábí … ale funguje to spolehlivě…a ta negativa: to je stres ze špatného svědomí 😁 však bude dobře

Damiana

Buď si jistá, že je vše v pořádku. Tvé panice rozumím, ale podle toho, co popisuješ, můžeš být klidná.
Příště nezapomeň – používej kondom!