ahold

Máte dobrou, nebo špatnou zkušenost s pojištěním domácnosti. A u které pojišťovny?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Nejsem přítel pojišťoven, přesto si myslím že zrovna pojistit si domácnost je velice důležité.
Osobně jsem prošel několik nabídek a vybral jsem si kde je bez spoluúčasti zahrnuta celá domácnost za rozumnou cenu.
Takže jsem si vybral pojišťovnu ERGO.

Další odpovědi
anonym

Domácnost jsem měl pojištěnou u České pojišťovny.Bylo to i kvůli blesku.
Jenže o tři baráky dál u souseda uhodilo a blesk sjel po drátech i k nám.Takže vyhořelé zásuvky i některé starší spotřebiče.Když jsem žádal na pojišťovně odškodnění, tak mně řekli, ŽE TO NEBYL PŘÍMÝ ZÁSAH BLESKU, takže nic nedostanu.
V tu ránu jsem celou pojistku zrušil a už 15 let pojištěnou domácnost nemám.
Stejně bych od nich nic nedostal, protože veškerý nábytek je přes 30 let starý (oni odpočítávají amortizaci, takže cena nábytku by byla asi v desítkách korun.
Mimo mrazáku a televize mám také ostatní spotřebiče 20 let staré, takže opět malá hodnota.
Počítač mám sestavený z různých součástek (syn ho umí postavit), takže ani kupovaný není, tak bych za něj nic nedostal.
A jak jsem zjistil u některých sousedů, tak také nemají pojištěnou domácnost.Jak každý říkal, měl špatnou zkušenost s vyřizováním pojistek.Takže když si ty peníze budu ukládat stranou, tak když se nějaká událost stane, tak mám peníze připravené na nový spotřebič (nábytek apod.)

mosoj

Zaplať bůh zkušenost nemám, ale pojištění mám.
Doplňuji:
V dnešní době plné extrémního počasí nemít pojištěný domek a domácnost je sebevražda.

petra15

Vázení (ahold, Mirdas, mosoj,–víc vás tu zatím není), lahnyho vyjímám, má správný názor:-) — Má vám chytrá Princess zase neco vysvetlit ? Jste na to zvedaví ?
Tak dávejte pozor !!!
Pojistovny tady nejsou pro vás, ale vy tu jste jen jako „plnivo kanónu“ pro pojistovny, aby si mohly „stavet paláce“ — a na to potrebují hodne naivních lidí, kteri to mají financovat. Je-li nekdo tak naivní, ze podepíse smlouvu u nejaké – a jedno které – pojistovny, tak mu není pomoci:-):DDD
Mirdas – ERGO ? No tos mne rozesmál…totiz ta nemecká pojistovna Ergo to má uz v jménu – ergr(Ärger) znamená : popotahovacky, starosti a problémky, i kdyz to má být z rectiny:-):D
mosoj – sebevrazda ? „jses vedle jak ta jedle“(tvoje slova) — totiz jakoukoliv skodu si radsi zaplat sám, vyjde to mnohem lacineji, nez roky platit – a pak nic nedostat. Tvuj protivník(pojis­tovna) má k dispozici bandu nejlepsích právníku a tak vám nikomu platit nic nebudou a zcela arogantne-nemusí…:-):D
Vsechno jasný ?

Doplňuji:
Vase moc chytrá a moc milá Princess:-)
(chce jeste nekdo protáhnout kakaem?,udelám ráda) xD:D:-)