Zkušenost s operací dětského lokte

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s operací dětského lokte. Syn pře 2 roky prodělal zlomeninu lokte a ten je nyní vybočený ven a omezený v hybnosti. Vypadá to, že nás nemine operace. Jsou zkušenosti kladné? Mám strach, aby se mu vše ještě nezhoršilo. Děkuji.

Odpovědi
eva

Dobrý den.Syn měl před třemy lety zlomený a operovaný loket.Dlouho jsme jezdili na rehabilitace,ale přesto ho má podivně vytočený a dodnes nedá prsty na rameno(z boku)tak jak by měl.