dudu

Zkušení ženáči, prosím poraraďte?

Již delší dobu jsem slamněný vdovec poté, co moje větší polovička pečuje daleko od domu o tchána po těžké operaci.
Vycepován internátem ze šedesátých let jsem byl nucen uplatnit nouzový stav. Především jsem uvařil hrnec drškové a ve stejném hrnci bez mytí pak uzené koleno. Uvedené lze při dobré kombinaci snídat, obědvat i večeřet, nejlépe s okoralým chlebe /nehrozí větry/. Někdy z talíře, ale většinou z kastrolku, nač špinit nádobí. Trenýrky měním podle účinků konzistence stolice, ale rozhodně ne denně, taktéž ponožky v krajním případě /jdu-li na vycházky nebo mezi lidi/ střídám kvůli dobré vůli tak po třech dnech. Je nutné /po vzoru mojí pilné manželky/ stlát denně postel?
Kamarádi poraďte, jak si tento těžký úděl /někteří tvrdí, že pobyt v Karlsbadu/ ještě usnadnit! Nebo snad obdržím laskavou radu, či inspiraci od zdejších hospodyněk?
Doplňuji:
Hlad je údajně převlečená žízeň – přejít proto od suché stravy raděko na bílé nebo červené?

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

ustel den předtim než manželka přijede :) jídlo – super jídlo a jednoduchý sou fazole z konzervy s takovou tou tomatovou omáčkou, nakrájíš cibuli, hodíš na rozpálenou pánev s olejem – troškou, nepřehánět, až bude dozlatova naházíš tam nakrájený třeba párky, chvíli posmažíš, osolíš trochu pak tam nasypeš fazole i s tou omáčkou a chvíli vaříš, můžeš dochutit nějakým kořením. Občas místo oleje tam naházíme slaninu, protože pustí omastek sama není potřeba tam dávat olej.

případně chlebový tousty – dva plátky chleba, jeden namažeš, přiklopíš na něj druhý, obalíš v rozkvedlaném vajíčku, a dáš na pánev, z obou stran osmažíš, vyndáš a nastrouháš si na to sýr, a na sýr hořčici (dle chuti), a třeba si to dát s okurkou…, na toto můžeš použít ten okoralý chleba..

asi nejjednodušší jídla :)

Prádlo já třeba nesnášim když si někdo spodní prádlo nemění každý den :) ale je to každého věc. Není nic těžkého rozdělit prádlo na barevné (černé a tmavé barvy) a bílé (bílé a světlé barvy) naházet do pračky, nasypat do prostřední přihrádky prášek na praní a do první (nebo do třetí) se dává obvykle aviváž ale není to nutnost. Zapneš barevné na 30–40 bílé na 40–50… záleží taky na složitosti pračky. konekonců mýdlo s jelenem se stále vyrábí a dá se koupit :)

Další odpovědi
anonym

Jak já ti závidím. -)

anonym

Dudu,je krásné že máte humor a berete věci s nadhledem,mnozí zdejší uživatelé by se od vás mohli učit,ale co se týká té postele bylo by fajn jí stlát,nebo se může stát že vás vaše drahá polovička nečekaně navštíví a jak je známo my ženy máme bujnou fantazii,tak at vás pak nepodezírá z nějaké neřesti a navíc je dobré i vyvětrat noční prdy,no nechci být indiskrétní,tak at vám to samotné soužití nepřiroste k srdci,a co se týká té tekuté stravy jen si občas dopřejte,když to není každý den