Zlatý

Zkušení ženáči, prosím poraraďte?

Již delší dobu jsem slamněný vdovec poté, co moje větší polovička pečuje daleko od domu o tchána po těžké operaci.
Vycepován internátem ze šedesátých let jsem byl nucen uplatnit nouzový stav. Především jsem uvařil hrnec drškové a ve stejném hrnci bez mytí pak uzené koleno. Uvedené lze při dobré kombinaci snídat, obědvat i večeřet, nejlépe s okoralým chlebe /nehrozí větry/. Někdy z talíře, ale většinou z kastrolku, nač špinit nádobí. Trenýrky měním podle účinků konzistence stolice, ale rozhodně ne denně, taktéž ponožky v krajním případě /jdu-li na vycházky nebo mezi lidi/ střídám kvůli dobré vůli tak po třech dnech. Je nutné /po vzoru mojí pilné manželky/ stlát denně postel?
Kamarádi poraďte, jak si tento těžký úděl /někteří tvrdí, že pobyt v Karlsbadu/ ještě usnadnit! Nebo snad obdržím laskavou radu, či inspiraci od zdejších hospodyněk?
Doplňuji:
Hlad je údajně převlečená žízeň - přejít proto od suché stravy raděko na bílé nebo červené?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

ustel den předtim než manželka přijede :) jídlo - super jídlo a jednoduchý sou fazole z konzervy s takovou tou tomatovou omáčkou, nakrájíš cibuli, hodíš na rozpálenou pánev s olejem - troškou, nepřehánět, až bude dozlatova naházíš tam nakrájený třeba párky, chvíli posmažíš, osolíš trochu pak tam nasypeš fazole i s tou omáčkou a chvíli vaříš, můžeš dochutit nějakým kořením. Občas místo oleje tam naházíme slaninu, protože pustí omastek sama není potřeba tam dávat olej.

případně chlebový tousty - dva plátky chleba, jeden namažeš, přiklopíš na něj druhý, obalíš v rozkvedlaném vajíčku, a dáš na pánev, z obou stran osmažíš, vyndáš a nastrouháš si na to sýr, a na sýr hořčici (dle chuti), a třeba si to dát s okurkou..., na toto můžeš použít ten okoralý chleba..

asi nejjednodušší jídla :)

Prádlo já třeba nesnášim když si někdo spodní prádlo nemění každý den :) ale je to každého věc. Není nic těžkého rozdělit prádlo na barevné (černé a tmavé barvy) a bílé (bílé a světlé barvy) naházet do pračky, nasypat do prostřední přihrádky prášek na praní a do první (nebo do třetí) se dává obvykle aviváž ale není to nutnost. Zapneš barevné na 30-40 bílé na 40-50... záleží taky na složitosti pračky. konekonců mýdlo s jelenem se stále vyrábí a dá se koupit :)

Další odpovědi:

Zlatý

Jak já ti závidím. -)

Dudu,je krásné že máte humor a berete věci s nadhledem,mnozí zdejší uživatelé by se od vás mohli učit,ale co se týká té postele bylo by fajn jí stlát,nebo se může stát že vás vaše drahá polovička nečekaně navštíví a jak je známo my ženy máme bujnou fantazii,tak at vás pak nepodezírá z nějaké neřesti a navíc je dobré i vyvětrat noční prdy,no nechci být indiskrétní,tak at vám to samotné soužití nepřiroste k srdci,a co se týká té tekuté stravy jen si občas dopřejte,když to není každý den

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.