Zkracovani trestu..

Muj pritel dostal 4 mesice za §247 ods. 1pism. d),e) takze se ho zkracovani trestu tyka teoreticky take,tak by me zajimalo o kolik tak zhruba mu muzou trest zkratit,jeste mu zbyvaji dva mesice a ma vystup 9.brezna

Odpovědi
standa2

NIKDO vám dnes na tuto celkem logickou otázku neodpoví. Zákon totiž nestanoví jak mají přesně soudci postupovat a stejně jako je v kompetenci soudců stanovit výši trestu, která je v zákoně pouze orientačně daná (např. „až dva roky“), tak se stejnou kompetencí budou tyto tresty zkracovat aniž bychom tušili podle jakého ´vodítka´.

Buďte trpělivá, věřím, že se to do konce ledna dozvíte.