zidak

zkraceni trestu

dobry den chci se zeptat muj pritel je ve vykonu trestu a dostal 14 mesicu ale souhrny trest a sedi za jizdy bez ridicskeo prukazu ktery nikdy nevlastnil a za kradez occa 30000kc a jeste mu nebylo nic zkraceno prosim vas kam bych se mela informovat na jaky soud poradte mi dekuji predem

Odpovědi
standa

Navazuji na odpověď na vaši předcházející otázku (viz zdroj níže)…

Místní příslušnost soudu naleznete na rozsudku, kterým byl váš přítel odsouzen. Na tento soud adresujte (jménem přítele) svůj dotaz na případné zkrácení trestu z důvodů zrušení trestného činu dle § 180d řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění. K žádosti připojte kopii zmiňovaného rozsudku.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zkraceni-trestu-7