Zlatý

Zkrácení softshellových kalhot

Potřebuji zkrátit softshellové kalhoty, ale nevím, jestli použít normální nit nebo elastickou (setkala jsem se s oběma tipy, takže nevím, jak se rozhodnout). Materiál stretch, 88% polyester, 12% spandex. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji
Doplňuji:
Rehu, vidíte, nad stehem jsem nepřemýšlela...Máte na mysli elastický steh, který je uveden v tomto odkazu?-http://www.pfaff.cz/…. Mám starý šicí stroj Veritas a nevím, jestli to na něm půjde. Jsem míň než začátečník -používám jen (?)rovný(?) steh - stejný odkaz - obrázek s růžovou látkou.

Nemáte ještě někdo jiný zkušenost??? Nerada bych si zničila kalhoty.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Použila bych normální nit a elastický steh.
Doplňuji:
JJ, je to ten, který myslím.
Nebo jako druhou možnost, pokud nemáš zkušenosti, existují úpravny oděvů a mám s nimi dobré zkušenosti. Pokud jsou kalhoty dražší, než něco pokazit, raději sveřit je odborníkům.
Ale zkrácení zase tak složité není. Pokud nejsou zkušenosti, je dobré si založení nastehovat.

Další odpovědi:

Bronzový

Jakou informační hodnotu má tato otázka? Pro koho v budoucnosti kromě vás bude odpověď přínosná a v čem? Nějak postrádám smysl, ale třeba když mi to vysvětlíte, změním názor.

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

jeden z tipů, který jsem našla na internetu:

"nevim jakou nit, rekla bych normalni, ale steh je cikcak, velikost hodne mala. Ale nesmi jit rovne, to se potrha."

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.