Avatar uživatele
Vassiczek

Zkoušky na řidičák můžu dělat až v 18 letech?

Mám dotaz, zkoušky o řidičský průkaz mohu absolvovat až v 18 letech nebo je můžu udělat už v sedmnácti a až v osmácti dostanu řidičák?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Opět stačilo vložit otázku do modré lišty.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-jsem-udelala-ridicak-pred-18-narozeninami-muzu-si-o-ridicsky-prukaz-pozadat-drive-a-vyzvednout-si-ho-v-den-18tin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Odpovězeno, bylo tak si můžu dovolit trochu odlehčit.

Podle mě by stát neměl bazírovat na pár dnech. Ale spíš na duševní vyspělosti žadatele.

Jsou lidi co mají rozum v 16 a uvědomí siže auto je dost nebezpečné životu a jiní to nepochopí ani ve čtyřiceti.

Takže by spíš měl každý absolvovat nějaké psychiatricko-psychologciké vyšetření než že se doktorka koukne zda vidíte a maximálně slyšíte a zkásnout vás o 3 až 5 stovek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Testy můžeš dělat už v 17, řidičák ti dají až v 18. Ale všechno se týká až 2. poloviny tvého 17 roku =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

v den zkoušek vám musí být minimálně 18 a jeden den…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ThePastrana

Zkoušky můžeš začít dělat od druhé poloviny 17. roku a pokud je absolvuješ řidičák si můžeš vyzvednout v den tvých 18. narozenin. (:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Pokud budte dělat individuelní zkoušky v autoškole, (ne v odborné škole s vyjímkou), musíte mít v den složení zkoušky 18 let.
(asi myslíte řp na osobák?)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek