Bronzový

Zkoušíte rádi nová jídla / nové příchutě, nebo radši zůstáváte u osvědčených věcí, o nichž víte, že vám chutnají?

Například, když vidím v restauraci nějaké fakt zvláštní jídlo, tak ho musím zkusit. Nebo jsem dnes v obchodě narazila na čaj s příchutí jablečný dortík, hned jsem ho koupila. Nová tyčinka či kola s příchutí marcipánu - mám vyzkoušeno :D

A co vy? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

V cizině zkouším ochutna téměř vše, doma jsem v jídle konzervativní a reklamě se snažím nepodlehnout.

Další odpovědi:

Zlatý

Rád vařím - a k tomu nějaké to experimentování prostě patří...
;-)

Zrovna testuji nějaké šílené kung - pao z konzervy, no je to zajímavé, píšou tam "premium qality".

Zlatý

Jj, občas vyzkouším.
Jinak nezjistím, jestli mi to chutná nebo ne.
Stejně tam zkouším i restaurace :-).
Můj mužský mi říkal, že jsem hrozná, proč prý musím zkoušet nové a ne chodit do těch vyzkoušených.
Před lety odmítal jedno mé oblíbené jídlo do ruky na ulici a po ochutnání říká: dobrý, hodně masa, zelenina, příště mi vem zase :-)

Zlatý

Někdy vyzkouším, spíše ze zvědavosti, ale jinak jsem v jídle a pití spíše konzervativní.

Zlatý

V čínském bistru půlhodiny čumím na nabídku, a stejně si dám osvědčenou pekingskou kachnu s bambusem a houbama. U Stařenky v hospodě, kam jsme občas chodili na oběd jsem půlhodiny čuměla do jídelního lístku a stejně jsem si vždy dala Měšec pana Klause, on měl pokaždé trochu odlišnou náplň. V Kamenným mlýně jsem byla asi 4x a pokaždé jsem si objednala po půlhodinovém rozhodování Olomoucký řízek, protože mi to prostě chutná. A stejně takhle na jídlo moc často nechodíme.

Zlatý

já zkusil snad všechny chuti světa a zase jsem se vrátil k osvědčené české instantní nudlové polívce.

Stříbrný

Tyčinky ani čaje s příchutěmi, ba ani "ovocné" čaje nekupuji a nezkouším.
Do restaurací téměř nechodím. Pokud někdy ano, pak neriskuji, volím "klasiku"
(na té snad nikdo nemůže nic pokazit).

Ale ráda poměrně často experimentuji při vaření (někdy i pečení).

Zlatý

V resrauraci obvykle sázím na klasiku, v kuchyni občas experimentuji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.