Avatar uživatele
chachar1922

Zkoušíte rádi nová jídla / nové příchutě, nebo radši zůstáváte u osvědčených věcí, o nichž víte, že vám chutnají?

Například, když vidím v restauraci nějaké fakt zvláštní jídlo, tak ho musím zkusit. Nebo jsem dnes v obchodě narazila na čaj s příchutí jablečný dortík, hned jsem ho koupila. Nová tyčinka či kola s příchutí marcipánu – mám vyzkoušeno :D

A co vy? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gecco, anonym před 3046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

V cizině zkouším ochutna téměř vše, doma jsem v jídle konzervativní a reklamě se snažím nepodlehnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Rád vařím – a k tomu nějaké to experimentování prostě patří…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zrovna testuji nějaké šílené kung – pao z konzervy, no je to zajímavé, píšou tam „premium qality“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jj, občas vyzkouším.
Jinak nezjistím, jestli mi to chutná nebo ne.
Stejně tam zkouším i restaurace 🙂.
Můj mužský mi říkal, že jsem hrozná, proč prý musím zkoušet nové a ne chodit do těch vyzkoušených.
Před lety odmítal jedno mé oblíbené jídlo do ruky na ulici a po ochutnání říká: dobrý, hodně masa, zelenina, příště mi vem zase 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Někdy vyzkouším, spíše ze zvědavosti, ale jinak jsem v jídle a pití spíše konzervativní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

V čínském bistru půlhodiny čumím na nabídku, a stejně si dám osvědčenou pekingskou kachnu s bambusem a houbama. U Stařenky v hospodě, kam jsme občas chodili na oběd jsem půlhodiny čuměla do jídelního lístku a stejně jsem si vždy dala Měšec pana Klause, on měl pokaždé trochu odlišnou náplň. V Kamenným mlýně jsem byla asi 4× a pokaždé jsem si objednala po půlhodinovém rozhodování Olomoucký řízek, protože mi to prostě chutná. A stejně takhle na jídlo moc často nechodíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

já zkusil snad všechny chuti světa a zase jsem se vrátil k osvědčené české instantní nudlové polívce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Tyčinky ani čaje s příchutěmi, ba ani „ovocné“ čaje nekupuji a nezkouším.
Do restaurací téměř nechodím. Pokud někdy ano, pak neriskuji, volím „klasiku“
(na té snad nikdo nemůže nic pokazit).

Ale ráda poměrně často experimentuji při vaření (někdy i pečení).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

V resrauraci obvykle sázím na klasiku, v kuchyni občas experimentuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek