Shef

zkoušíte kombinovat různé suroviny? (experimenty s jídlem)

v podstatě jak je otázka položena,tahle otázka mě napadla po zhlédnutí staršího pořadu 2 dámy při těle,kde byl recept na „hopsavého joea“ jídlo s kombinací rýže,fazolí a masa,zkoušel jsem a kupodivu výborné.
Co vy zkoušíte experimentovat s jídlem?

Nejlepší odpověď
anonym

Já neustále experimentuji ze základní surovinou jako je vepřový bůček a sám osobně jsem těch experimentů udělal nespočet a všechny, kupodivu, byly jedlé, ne-li výtečné.

Další odpovědi
Lamalam

Ano, při vaření kombinuji různé suroviny. Vařit jenom z jedné je dost nuda.

ivzez

Ráda a často.

tyrox

Osobně na experimentování s jídly moc nejsem, většinou mi přijde velmi zajímavé zkusit něco nového, avšak když si vzpomenu na čas, který budu muset vynaložit na vymytí záchodu po mém „experimentování“, tak mě opět přejdou chutě. Tudíž můj nejzajímavější pokus s jídlem, je záměna hranolku s kečupem na hranolky s tatarkou.

Šidlo

ako kedy......ak potrebujem, ak mám obzvlášť dobrú náladu, vymýšľam

ale najradšej sa držím receptu

a ešte......kom­binovanie rôzych surovín=varenie