zzzlatokopka

Zkoušeli jste už pěstovat mini kukuřičky?

Kupuju je v mražené zelenině. U nás je mají všichni rádi, vždy je hádka, kdo jich dostal více:-)))

Zkusila bych je vypěstovat, ale o tom na netu moc informací není:-((( Hlavně bych potřebovala poradit, kde koupit nějakou kvalitní sadbu.

Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
arygnoc

skúste odrodu minipop f1.

pozrite http://www.ve­getableseeds.net/Swe­et_Corn_Minipop_p/scn06­.htm

vhodná i na balkón/predzáhradu, nepotrebuje opeľovanie.

;-Q

Další odpovědi
johana 56

Od března je možné předpěstování ve skleníku,dvě až tři semínka společně,stejně tak při výsevu.Výsadba zhruba po pěti týdnech,20 – 25 cm od sebe.Výsev duben až květen,při minimální teplotě půdy 8 stupňů,pro podloužení sklizně můžete s odstupem dvou týdnů.,
Důležitý je dostatek sluníčka,zálivka v době květu a tvorby plodů,občas přihrnutí zemininy ke kořenům.Umísťuji kolem plotu,v řádcích potřebuje rozestup min.50 cm.Párkrát jsem vyzkoušela dle rad spoluosadníků Kukuřici cukrovou F1,celkem se dařilo.
Semínka kuouji většinou na pěstitelských a zahrádkářských akcích,třeba Flora Oloouc,nebo Floria věžky-Kroměříž.
Doplňuji:
Ach jo,pátek 13((
V názvu semínek mi chybií to nejdůležitější „Baby kukuřička“ DDD

gecco

Já je kupuju ´čerstvé´ – ale je po nich podobná sháňka…
😉
Až se ti to podaří, dej vědět, jak ´na ně´…
😉

zzzlatokopka

Ary jak se to přepíná do češtiny:-)))))

arygnoc

česky preklad (google):

http://transla­te.google.co.uk/tran­slate?hl=sk&sl=­en&tl=cs&u=http%3A%2F%2F­www.vegetable­seeds.net%2FSwe­et_Corn_Minipop_p%2Fscn0­6.htm&sandbox=1

;-Q

arygnoc

kristepane, snáď tomu budete rozumieť.
googl sa vyznamenal. :DD

;-Q

gecco

;-DDD

zzzlatokopka

To psala ta paní, co má sina? 😁

arygnoc

ktovie, možno pracuje v gúgli.

;-Q