zzzzz

Zkoušeli jste už něco ukuchtit podle receptů od Ládi Hrušky z Novy?

Co? a jak to dopadlo?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. Kuřecí křidélka, právě jsem je měl k večeři a ještě se olizuji.

Lepší než z KFC a o ceně vůbec nemluvím.
Dělala je ale žena, já jsem pouze stáhl recept z netu.

Další odpovědi
redy

Přesně jak mosoj ale ne já, babčina a ne dneska ale včera 🙂

briketka10

v sobotu jsem dělala tu pizzu,
ale nemám ráda kečup, místo
něj tam přišel hermelín, šunka,
mozzarella s půlenými rajčátky :)
Doplňuji:
závin, jak dnes ukazoval vypadá krásně, ale
naplním ho zas něčím jiným, špenátem s
cibulkou, vařeným vajíčkem a možná přidám
i trošku slaninky 😁

kapka

Bábovku v mikrovlnce a teď ji musim dělat pořád, protože děti by se jí užraly :) Dělám dvojitou porci, jen vejce dávám jedno. A dám to ne do hrnku, ale do hladké plastové misky (je vhodná do mikrovlnky) a ničím to nevymazávám, vyklopit jde krásně. A mikrovlnim cca 5 minut. :)

SouthMallow

Chleby s máslem a marmeládou :D A vážně kolem tří metrů se otočil okolo 360 stupňů . . . Škoda že to nevyužiji . . .
Doplňuji:
Můžu ho jenom sníst .

Hamon

Zkoušel jsem chleba, moc se mi to nezdálo. A taky ano, jako náhražka asi použitelné, ale na klasický recept to nemělo.

veruberu

ne, nemůžu vystát jeho hlas!!!!

tatanka

vyzkoušel jsem tavený sýr z tvarohu a musím uznat dost dobré, laciné. pouze jsem přidal pažitku. pro ostatní na hlase miě celkem nezáleží, hlavně když to pomůže.

vivatisCZ

Ano, pivní rohlíky, byli výborný a levný a poté smažený sýr, který se nám napoprvé nepovedl byl moc trvdý ono záleží totiž na výhřevnosti mikrovlnky, ale na druhý pokus byl prostě delikátní! Dělá skvělé a chutné recepty!

Adula.57

Chleba s marmeládou a bábovku v hrníčku. Bohužel se bábovka nepovedla. Uprostřed se začala pálit až to byl uhel

mata_CZ

Chleba s máslem a marmeládou (180 stupňů NE musím to házet z 360 stupňů:P :D

kolok

Zkoušeli jsme ten smažený sýr, popravdě to nebylo nic moc radši bych zkusil lepší recept (jestli teda vůbec jinej je)

Lamalam

Nezkoušela, vůbec jsem netušila, že tam něco takového dávají. Kuchaře Láďu vůbec neznám.

STUDENTKAEVA

Sýr byl fajn.Z koblihů se staly klasické buchy..Ale asi bych nezkousela smazak slyšela jsem ze je to hnus..

Mika47

Jo, včera jsme zkoušeli ten štrůdl. Těsto je docela tvrdý, ale je to dost dobrý!! Záleží, čím to naplníte :)

Žanda

Ani bych to nezkoušela.To je jen pro silné žaludky,pardon.

briketka10

zzzzz

já taky ne :(

zzzzz

Jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂

zzzzz

SouthMallow nechápu odpověď ?????????????­???????

kapka

Hruška dělal reportáž o chlebu padajícím ze stolu namazaným dolů. A pak ho pouštěl od stropu. Jako pěkný do pořadu pro děti, ale dávat tohle do hlavních zpráv dne? :D:D

Hamon

A pamatujete, jak „reportérka“ Novy dělala v hlavních zprávách, co se stane, když necháte na mrazu vodu v lahvi několi hodin? Bohužel jsem tu reportáž neviděl, tak tomu pořád odmítám věřit. Ale zlatý chleba :)

kapka

Tak tomu věřte. :) http://m.youtu­be.com/watch?v=LK87xO­ODkYU
Voda na mrazu zmrzne. :OOOOO :DDD

zzzzz

To si děláš srandu, fakt tam dělala tak šíleně náročný pokus??? Oni se nezdaj, oni jsou úplní géniové. 🙂

Hamon

https://www.go­ogle.cz/#q=re­portaz+nova+vo­da+led

zzzzz

Ahá, to jsem neviděla, děkuji za vysvětlení Kapko 🙂