bolak

Zkoušeli jste si někdy zapsat nebo nahrát na diktafon myšlenky, které se vám nahrnou do hlavy hned po probuzení?

Když se mozek teprve rozjíždí? Já to zkoušel celej minulej tejden a jsou to sice jenom takový nesrozumitelný uchroptěný utržky, ale myslím že na ukázku to stačí: …mají koně vlasy? .....jsou prodavačky lidi? …proč nejde skřížit pudl s banánem?…

Pokud by někdo znal odpovědi i na tyhle moje otázky, budu rád.

Nejlepší odpověď
manon

To vypadá na probuzení přímo u stolu v hospodě, člověče :) Zkus usínat doma v posteli…

Další odpovědi
Lucijej

:D
Mně se toho po ránu do hlavy hrne spoustu, jen bych to neoznačila za myšlenky, jsou to spíš takové výkřiky do tmy, obzvlášť v zimě.

A k tomu tvýmu:

  • koňským vlasům se říká hříva, víme?
  • u některých prodavaček je to minimálně diskutabilní
  • puding s banánem skřížit lze, dokonce je to chutné ;o)

aramah

Odpovědi: 1.ne,2ano, 3 protože :)))
Jinak já mám myšlenku kždé ráno stejnou,to už je 11h.? 🙂

Damiana

Zkoušela, ale ještě jsem nedosáhla takového osvícení, aby mě napadaly takové pecky jako tebe. 🙂
Hodně pomáhá si něco zapsat nebo jinak zaznamenat i při usínání, hlavně když na něčem pracuješ, tak právě v této fázi nápady rozeběhnou, a když je včas nějak nepochytáš, ráno máš po vlasech, prodavačkách i pudlikách. Chce to „umět“ v pravou chvíli ještě neusnout a nezaspat to. Natrénovat se to dá, jestli to teda stojí za to…:-)

Lukasy

Tak takove blbostě mě po ránu nenapadaj , ale nahraval jsem si třeba co se mi zdalo nebo než jsem usnull tak jsem si sam něco pro sebe řikal. Je sranda pak po několika měsicich si to pustit.
Koně maji vlasy a řika se jim hříva.
Možna mimozemšťani nebo roboti, to kdyby to bylo jestli jsou lidi vrazi, politici nebo tak něco tak by to bylo jine, ale prodavačky jsou normalni zaměstani jako jine.
Tak všechno jde .když mu ten banán dáš do zadku tak budeš mit podlobanánan :D

kapka

😁 Tak myslím, že ode dneška říkáme doma pudinku už jenom pudlink. 😁

B♥A♥G

Lucijej: Ptá se na pudla s banánem a né puding

Lucijej

pudl jako pundink, všechno na jednu hromadu :D

bolak

mezi pudlem a pudinkem je jeden zásadní rozdíl, který si spousta lidí na první pohled neuvědomí!

pudink nemá ocas

Lucijej

Klidně může mít, stačí správná formička ;o)

Damiana

Myslím, že Lucijej se „inspirovala“ tady…:-))

http://www.you­tube.com/watch?v=GBc-s4HCD1I&sns=em

manon

:) Pudlík bez ocásku?

Lucijej

óóó, ano…

Díky, Damiano, už jsem zapomněla, odkud tu asociaci mám :D

Damiana

🙂 Nápodobně. 🙂

manon

Zase jsem omylem vlezla do odpovědí místo do diskuse :) Tak v diskusi odpovím – ne ještě jsem to nezkoušela, taky mne ovšem po ránu nic geniálního nenapadá :)

anonym

manon, do diskuzi me prosim nelezte .. ty jsou jen pro me , Dr. a ocko ..
diky -iv-

manon

  • iv-II: Já Vás (Tě) viděla řádit tady i s jinými :) Já jsem taková drobet vlezlá, vidím diskusi a neudržím se :)

anonym

klobouk dolu .. jste jeden z mala chlapu, kteremu se myslenky po ranu hrnou do HLAVY .. ! gratuluju .. -iv-

aramah

🙂

anonym

a o jedne uzivatelce bych tady vedela .., ktera zna odpoved uplne na kazdou otazku .. , ta uz odpovida i za chlapi .. ! ta vam urcite poradi ..

  • iv-