Hakunamatata

Zkoušeli jste si někdy měřit objem svého močového měchýře? Pokud ano – byli jste spokojeni?

Močový měchýř má mít objem 600–1200 ml přičemž nutkání na malou přichází mezi 400–600 ml.

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy se mi ho nepodařilo vyndat, tak jsem ani nezkoumal jeho objem.

Další odpovědi
www

Nejsem hypochondr, proto jsem doposud, celých 64 let, neměl důvod cokoliv a jakkoliv měřit. Ať fyzicky, chemicky, ani jinak 😁
Doplňuji:
Od toho mám lékaře! Ty ne? 😉
V tom případě studuj internet, všemoudré rady, znepříjemňuj si život a pomalu blbni.. 😉

huxa

To jsem tedy nepochopil, proč bych měl být nespokojen s objemem svého močového měchýře? :) můj má něco přes litr…

zjentek

ne ..můžeš si vzít nočník a změřit si obsah, není problém ,)

mosoj

Není důležité jaké máš nutkání ale poměr mezi tím kolik vypiješ a kolik vymočíš !
Doplňuji:
Nejdůležitější parametr je, kdo dál dočůrá bez držení a ve stoje.