zzzlatokopka

Zkoušeli jste se vyfotit hlavou dolů?

http://www.su­per.cz/343483-zda-se-vam-na-techto-portretech-neco-divneho-lide-na-nich-jsou-vyfoceni-hlavou-dolu.html

😁

Nejlepší odpověď
briketka10

já jsem se jen koukala do zrcadla, jak
vypadám, když mám skloněnou hlavu
a to bych se radějc nefotila a tu fotku
nikde nezveřejňovala natož v super.cz
to by se všichni zjevili 😁

Další odpovědi
marci1

Ne. Člověk pak vypadá jako křeček s dikobrazem na hlavě. 🙂

anonym

Ani ne 🙂

suaeda

Zatím jsem to nezkoušel a zkoušet nebudu.

bolak

Zkoušel, dělali jsme s bráchou stojku jen v trenýrkách a v tílku a navzájem se fotili vzhůru nohama. Ty snímky vypadaly hrozně, tedy ten můj vypadal hrozně, ten bráchův ještě hůř, protože ten měl ještě před obličejem pinďoura. Holt gravitace nó.

zzzlatokopka

Já to taky prubla v zrcadle:-DDD

anonym

Kůli tobě!!! Naběhla mi žíla, ztratila jsem rovnováhu a rovnou na roh akvária, polilo mi televizi, a koberec na tom taky není nejlíp, telefon jsem rozšlápla,málem jsem si podřízla nohu a já sama na tom taky nejsem dobře, fotka by byla stejně rozmazaná, ale už to prej nesmím dělat :-O :-O :-O

zzzlatokopka

Žehlička to doufám přežila:-DDD

briketka10

Sambo
co žíly, ale ty vrásky na čele a
ještěže nemám druhou bradu
a velký prsa to bych nepřežila 😁

anonym

horší budou ty chlupy v nose 😁

zzzlatokopka

🙂DDDDD parádní profilovka by to byla:-DDDDDDDDD

anonym

Já má kolosální nápad ženy, sedneme si všechny na sleněnej stůl a dolů pod něj pošlem nějakýho strejdu s foťákem, to pak ty chlupy v nose budou to nejmenší, co by rušilo umělecký dojem, že? 😁

anonym

skleněnej, to je to slovo